Pożyczki Pozabankowe przez internet PPozabankowe.pl

Firmy udzielające pożyczki podobne do Providenta

Zamieszczony przez dnia

Pamiętam doskonale rynek pożyczek w Polsce przed kilkunastu laty. Pamiętam pojawienie się w Polsce firmy Provident, pamiętam również reklamy pożyczek tygodniowych czy chwilówek porozklejane na co drugim słupie czy drzewie. Dopiero wraz z rozwojem technologi pojawiły się najpierw pożyczki i chwilówki sms, a zarazem potem pożyczki online czyli pożyczki internetowe.

W tych czasach gdy rynek pożyczek raczkował, firma Provident była jedną z nielicznych firm działających na rynku pożyczkowym. Dzisiaj wszystkie takie firmy podobne do Providenta trudno byłoby zliczyć. Firmy pożyczkowe w Polsce to co najmniej kilkadziesiąt potężnie działających firm, w tym duża część z kapitałem zagranicznym. Zaplo, Wonga, Vivus, Aasa – to jedne z nielicznych firm które zdobyły sporą popularność w naszym kraju i cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób zainteresowanych pozyskaniem dodatkowej gotówki. Jak wiadomo banki nie wszystkim udzielają pożyczek, szczególnie w sytuacji zadłużenia czy niskiej zdolności kredytowej. Firmy pożyczkowe czy Parabanki cieszą się więc sporym zainteresowaniem wśród osób którym bank dorzucił wniosek o kredyt.

firmy podobne do Provident

Koszty pożyczek pozabankowych również zmieniły się przez ostatnie lata. Nie są one już tak drogie jak było to w czasie popularności pożyczek domowych. Aktualnie koszty tego typu pożyczek co raz bardziej zbliżają się do kosztów pożyczek bankowych. Najlepszym tego przykładem mogą być propozycje takich firm jak Wonga czy Vivus, którym niczym nie odstają od propozycji internetowych banków. Nie da się też ukryć że takie pożyczka są łatwiej i szybciej dostępne. Niektóre z firm udzielające pożyczek online, potrafią dostarczyć potrzebną gotówkę w czasie nawet kilkunastu minut. Nie wymaga przy tym przekazywania żadnych dodatkowych zaświadczeń czy podpisywanie umowy w wersji papierowej. Większość z firm pożyczkowych nie wysyła nawet umowy drogą pocztową, a dostarcza ja do klienta w postaci elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail. Jest to spore udogodnienie dla osób zainteresowanych uzyskaniem pożyczki całkowicie przez internet i bez ruszania się z miejsca swojego zamieszkania.

Firmy udzielające pożyczek internetowych, posiadające oferty pożyczek z ratami miesięcznymi, podobne do oferty firmy Provident to m.in: Zaplo, Aasa, Ratka, Ferratum Bank, Wonga, Super Grosz, Ratkomat, Hapi Pożyczki, Incredit, Rapida Money, SMS Kredyt, Pożyczka OK, Monedo Now czy Takto Finanse.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *