Pożyczki Pozabankowe przez internet PPozabankowe.pl

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Zamieszczony przez dnia

W banku nie mamy największych szans na uzyskanie pożyczki, jeśli mamy zadłużenie w postaci zajęcia komorniczego. Co więcej, większość firm udzielających pożyczek pozabankowych nie będzie chciało nam pomóc z prostego powodu. Zajęcia komornicze oraz zadłużenia w rejestrach dłużników są dużą przeszkodą na drodze do uzyskania pożyczki nie tylko w bankach, ale również w instytucjach pozabankowych.

Czy takie osoby mają możliwość otrzymania jakiejś pomocy w postaci dodatkowych pieniędzy na spłatę zadłużenia? Na pewno nie mamy co liczyć na taką pomoc w bankach, chyba że posiadamy dobrą historię kredytową w bazach BIK a ponadto dobrą zdolność kredytową.

W przypadku zadłużenia mamy szansę na otrzymanie dodatkowego finansowania, które umożliwi nam spłatę wszystkich posiadanych zobowiązań finansowych. Jest ono możliwe do uzyskania zarówno w sytuacji gdy posiadamy negatywną historię kredytową w bazach BIK spowodowaną nie terminowym spłacaniem rat kredytu bankowego. Jak również zadłużenia widoczne w bazach dłużników, które powstały na skutek nie terminowego spłacania rachunków czy faktur. Pożyczka dla zadłużonych może być również dostępna dla wszystkich tych osób, które posiadają zadłużenie komornicze.

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Osoby które będą zainteresowane skorzystaniem z takiej pożyczki dla zadłużonych z komornikiem, powinny posiadać żyranta. To dodatkowa osoba, która weźmie na sobie odpowiedzialność za spłatę całej pożyczki a w sytuacji gdy osoba biorąca pożyczkę nie będzie jej spłacała terminowo, będzie musiała przejąć obowiązek spłaty rat pożyczki. Żyrant lub gwarant pożyczki powinien posiadać dobrą zdolność kredytową, nie powinien on być również osobą zadłużoną zarówno w bazach dłużników, jak również w bazach BIK.

Jaka kwota dostępna jest w ramach oferty pożyczka dla zadłużonych? Firma Rapida Money oferuje takie pożyczki nawet do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki dla osoby zadłużonej może wynosić od 12 do maksymalnie 48 miesięcy. W porównaniu do innych wysokich pożyczek udzielanych przez firmy pozabankowe, te nie są specjalnie drogie w spłacie. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na spłatę pożyczki pozabankowej w jak najkrótszym terminie a więc 12 czy 24 miesiące. Dokładny koszt pożyczki Rapida możemy sobie przeanalizować jeszcze przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *