Pożyczki Pozabankowe przez internet PPozabankowe.pl

Pożyczki bez baz z komornikiem

Zamieszczony przez dnia

Niekiedy nie mamy możliwości otrzymania finansowania ze strony banku. Jeśli posiadamy negatywny BIK, jeżeli nasze dane znajdują się w bazach dłużników to raczej nie będziemy mieli większych szans by dostać upragniony kredyt od banku. W takiej samej sytuacji będą osoby które posiadają zadłużenie komornicze.

Czy faktycznie posiadając zadłużenia w bazach czy zajęcie komornicze, jesteśmy bez najmniejszych szans na kredyt w banku czy firmie pożyczkowej. Niestety, ale większość firm pożyczkowych weryfikuje bazy dłużników przy udzielaniu kredytów, jeśli więc nasze dane tam z jakiegoś powodu trafiły, to możemy mieć problem z uzyskaniem pożyczki. To samo tyczy się osób które nie spłacały rat kredyt u na czas i opóźnienia z tego tytułu przekroczyły 60 dni. W takiej sytuacji możemy być pewni że nie będziemy mieć najlepszej opinii w bazach BIK. To taka baza którą sprawdza każdy jeden bank, przy udzielaniu kredytu. Jeśli mamy tam negatywną historię kredytową, to możemy być pewni że nasz wniosek o kredyt zostanie odrzucony.

Osoby które posiadają zadłużenia komornicze również będą miały problem z uzyskaniem dodatkowej pożyczki czy kredytu. Jednym z rozwiązań w takiej sytuacji mogą być pożyczki dla zadłużonych, o których pisałem już na moim blogu. Jest ona realna do uzyskania nawet jeśli osoba wnioskująca o pożyczkę posiada zadłużenie w bazach czy ma nad sobą komornika. W takiej sytuacji nie jest najważniejsza historia czy zdolność kredytowa pożyczkobiorcy a bardziej żyrant pożyczki. Taka osoba będzie dodatkowo zabezpieczała pożyczkę, by była ona spłacana na czas.

U większości firm pożyczkowych, pożyczki bez baz nie są niestety dostępne. Praktycznie każda jedna firma, gdy będziemy składać w niej wniosek o pożyczkę, będzie chciała przeanalizować naszą historię kredytową a więc sprawdzić czy nie posiadamy jakichś zadłużeń. Najczęściej pod tym kątem sprawdzane są takie bazy dłużników jak Krajowy Rejestr Długów, Erif czy BIG Infomonitor. Trafić do nich możemy za opóźnienia w spłacie rachunków za internet, telefon czy prąd jak również faktur wystawianych przez firmy telekomunikacyjne, internetowe czy innych firmach.

Oczywiście możemy próbować złożyć wniosek o pożyczkę w jednej czy drugiej firmie, która udziela pożyczek pozabankowych. Może zdarzyć się tak, że jednak gdzieś uda nam się tą pożyczkę uzyskać, jeśli aktualnie posiadamy nie naganną zdolność kredytową.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *